Proč vířivky KingSpas

Společnost KingSpas nabízí vysoce kvalitní vířivky s kompletní kanadskou technologií. Vířivé vany KingSpas se díky tomu řadí mezi nejlepší na českém trhu v poměru cena/kvalita/výkon.

10 důvodů proč si vybrat vířivku právě u nás:

 1. Vířivky jsou vyráběny z kvalitních značkových materiálů.
 2. Jsme dodavatel vlastní značky KingSpas a nenakupujeme vířivky z velkoskladů.
 3. Dodáváme vždy nejnovější technologie a rozšiřujeme sortiment dle potřeb našich zákazníků.
 4. Dodáváme vířivky s mnoha barevnými variantami akrylátu, obložení a odnímatelného termokrytu.
 5. Při objednávce je možné přizpůsobit umístění např. vypouštění vody, přípojku pískové filtrace, solárního ohřevu, tepelného čerpadla nebo tepelného výměníku.
 6. Všechny vířivky mají potřebné certifikáty.
 7. Nabízíme profesionální přístup od výběru až po montáž s vlastním záručním a pozáručním servisem.
 8. Poskytujeme záruku 5 let na elektroniku, čerpadla a ostatní díly.
 9. Jsme firma dodávající vířivky výhradně včetně dopravy, montáže a zaškolení zdarma.
 10. Jsme si vědomi, že úspěch firmy je postaven na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Proto klademe důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkovi.
Proč vířivky KingSpas

Vířivky bez dalších příplatků. Doprava, montáž a zaškolení zdarma.

Zanechte nám kontakt a obratem vám připravíme nezávaznou nabídku!
Dodáváme vířivky a zajišťujeme záruční i pozáruční servis do 48 hodin po celé České republice. Ročně dodáme na český a slovenský trh desítky vířivých van různých velikostí, které instalujeme do vnitřních i venkovních prostor dle přání zákazníka. 
Neúčtujeme žádné další příplatky za výbavy, které jsou pro ekonomické a bezpečné provozování vířivky důležité. Proto jsou všechny základní prvky výbavy v ceně. (Schůdky, vrchní odnímatelný termokryt, izolace…)
Navíc nyní zdarma doprava, montáž vířivky a zaškolení obsluhy.

Vířivka již od 90.000 Kč

CENY NAŠICH VÍŘIVEK BEZ DALŠÍCH PŘÍPLATKŮ

Ceny vířivek KingSpas odpovídají nabízené kvalitě a výkonu.

Malé vířivky od 90.000 Kč bez DPH
Střední vířivky od 130.000 Kč bez DPH
Velké vířivky od 159.000 Kč bez DPH

Neúčtujeme další příplatky za výbavy, které jsou u nás považovány za základní a důležité pro bezpečný a ekonomický provoz vířivky (např. schůdky, izolace, vrchní odnímatelný termokryt).

V současné době poskytujeme u všech modelů vířivých van dopravu, montáž a zaškolení po celé ČR zdarma.

Ceny u jednotlivých modelů neuvádíme. Vyberte si z nabídky model vířivky, o které máte zájem a my Vám v co nejkratší době zašleme přesnou cenovou nabídku. Budeme nápomocni při výběru na základě Vámi zadaných parametrů. V případě zájmu Vás navštívíme bezplatně v místě realizace.

Vířivky Kingspas jsou nejen kvalitní, ale také dostupné! Zajímá-li vás cena konkrétího modelu, neváhejte se na nás obrátit.

Přijeďte si vířivku vyzkoušet

Vyzkoušejte si vířivku Kingspas v nerušeném prostředí našeho showroomu. Naše nejprodávanější vířivka XENA vás jistě nadchne svým komfortem a zpracováním! Rádi Vám po dohodě vyhovíme i mimo otevírací dobu, včetně víkendů.

Zdarma za vámi přijedeme a poradíme

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto nabízíme konzultace zdarma v místě, kde si přejete vířivku umístit. Naše firma se vířivkami a wellness zabývá již řadu let a pomůžeme vám tak vybrat ideální umístění a vhodný model.

Vnitřní i venkovní vířivky, vířivky s protiproudem

Představujeme vám nabídku vířivek značky KingSpas pro soukromé i komerční použití. Vířivky instalujeme do vnitřních prostor ve výbavě "home class" nebo do venkovních prostor vaší zahrady ve výbavě "garden class", které díky dokonalé několikastupňové izolaci můžete provozovat celoročně venku i v extrémních zimních podmínkách. V sortimentu najdete mnoho modelů pro různý počet osob v kombinaci míst pro ležení a pozic pro sezení. Od oblíbených modelů XENA pro 2–3 osoby, přes střední vířivky pro 4-5 osob a velké vířivky až pro 7 osob až po komerční vířivky s přelivovým žlabem.

Pokud rádi plavete a uvažujete o bazénu s protiproudem, naleznete v naší nabídce vířivé bazény s protiproudemSwim Spas. Výhodou těchto bazénů s protiproudem je méně složitá stavební příprava s instalací na zpevněnou plochu jako volně stojící bazén s vířivkou.

Špičkové kanadské technologie - garance spolehlivosti a kvality

Velmi podstatným parametrem každé vířivky je její elektronika, cirkulační čerpadlo, masážní čerpadla a ostatního příslušenství. Vířivky KingSpas využívají pro tyto funkce jednu z nejlepších značek na světovém trhu v oblasti vířivých van. Instalujeme elektroniku této top značky, včetně ovládacích panelů v českém jazyce a pro kvalitní hydromasáž na všech pozicích instalujeme čerpadla GECKO o výkonu 3HP s nerezovým ohřevem vody.

Všechny modely vířivek KingSpas jsou dodávány pro evropský trh dle odpovídajících norem CE a jsou certifikovány mezinárodně uznávanou společností TÜV SÜD Czech. Tyto certifikáty jsou zárukou kvality našich vířivek.

 • Gecko Circ Master XP
 • GECKO Flo Master 3HP
 • Gecko ohřev
Showroom

Kingspas s.r.o.
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu individuálně.